Rodzaje karnetów na ściankę wspinaczkową

Redakcja

30 grudnia, 2023

Jakie są zalety karnetów na ścianki wspinaczkowe?

  • Wygoda. Najbardziej oczywistą korzyścią jest to, że możesz wspinać się tak często, jak chcesz! W zależności od rodzaju karnetu, który wybierzesz, możesz też rzadziej czekać w kolejce. Jeśli wspinasz się z przyjacielem, zwykły karnet może okazać się tańszy niż zakup dwóch karnetów jednodniowych.
  • Cena. Jeśli wspinasz się regularnie, abonament lub karnet blokowy prawie na pewno będzie tańszy niż płacenie za każdą wizytę. Mogą one również wiązać się z dodatkowymi korzyściami lub zniżkami.

Jakie ścianki wspinaczkowe warto odwiedzić?

Poniższe ściany wspinaczkowe są warte odwiedzenia, jeśli jesteś w mazowieckim lub podlaskim regionie Polski. Mają one szereg opcji dla wszystkich poziomów umiejętności.
  • Warszawa Wschodnia: jedna z najbardziej znanych ścian wspinaczkowych w Polsce, można ją znaleźć w dzielnicy Praga-Południe w Warszawie.
  • Biuro Podróży Granit: to jedna z największych ścian wspinaczkowych w Polsce, znajdziecie ją w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i Gdańsku. Są tu różne poziomy trudności, w tym 8-metrowa ściana boulderowa.
  • Warszawska Jura: zlokalizowana w dzielnicy Warszawa Wola, ta ścianka wspinaczkowa posiada różne poziomy trudności, w tym ściankę wspinaczkową dla dzieci.

Ceny karnetów na ścianki wspinaczkowe

W zależności od obiektu, możesz spodziewać się, że za jednorazowy karnet dzienny zapłacisz od 30 do 120 zł. Karnety blokowe to około 100-150 zł za jeden miesiąc, a około 300-350 zł za trzy miesiące. Karnety abonamentowe zaczynają się od 90 zł za miesiąc.

Polecane: